מעבדת מקינטוש מעל 10 שנות נסיות
הטלפון שלנו: סלולרי: 054-4403975 נייח :506 508 099

תיקון מקבוק אייר - טכנאי מקינטוש

ראשי / תיקון מקבוק אייר

Flickr

Twitter

Macbook Air

תיקון מקבוק אייר

על המק בוק אייר אפשר לספר הרבה, אך אין למה! אפל לא מתפשרת על פחות מהצלחה בכל הקשור לאיכות המוצרים שלה וזה נכון בעיקר לגבי ה- MacBook Air המתואר ע"י אפל כמחשב הנישא הדק ביותר בעולם.העיצוב הבסיסי של ה - MacBook Air לא השתנה במשך כמה שנים ועדיין לא ניתן לראות באף מחשב שחברות רבות ניסו לחקות, כיריב לאולטרא בוק שהוציאה אפל לראשונה ב 2008, ללא כונן אופטי מובנה. ה- MacBook Air ממשיך להיות אחד המחשבים הניידים הדקים, הקלים והטובים ביותר, והוא הדגם הראשון שיצא עם אפשרות ל ssd.

השם מקבוק אייר נובע מהיכולת שלו להתחבר באמצעות מרחוק למחשבי מקינטוש בסביבה ולמה הכוונה ביום ההכרזה על מחשב זה בעצם אפל הכריזה על מותו של כונן האופטי ונניח שבכל זאת הצטרכנו כונן DVD למקבוק שלנו נוכל להתחבר למחשב אחר בסביבה ולקרוא נתונים והדיסק שנמצא במחשב אחר! משתמשים יכולים לרכוש בנפרד כונן Super Drive שמתחבר דרך חיבור ה USB הזמין במחשב. הוא מגיע בגדלים 11 ו-13 אינץ'.

שירותי תיקון למק בוק אייר חשוב לדעת! ב- MacBook Air, כל דגמי מקבוק אייר למינהם מורכבים מסוללה ענקית מסך מקלדת ו Track Pad כרטיס wifi ולוח אם שעליו יש את כל המחשב והמשמעות שרק מעבדה עם הציוד המתאים תוכל לתת מענה במקרה של תקלה. הרכיב היחיד שניתן לשדרג במחשב זה הוא דיסק קשיח בדגמים ישנים וכונן SSD בחדשים!

עוד יתרונות ל SSD!!!

הדיסק הקשיח אינו רגיל, אלא הוא ייחודי למקבוק אייר, ולכן יש צורך אך ורק בדיסק הקשיח או SSD המיוחד למקבוק אייר.

• כונן פלאש SSD בעל עמידות טובה יותר בזעזועים וטלטולים במיוחד בדגמי המק בוק פרו ובמק בוק אייר.

iService - מעבדת מקינטוש ברמת רכיב יודעת לטפל בכל תקלות חומרה ותוכנה בדגמי מקבוק אייר