מעבדת מקינטוש מעל 10 שנות נסיות
הטלפון שלנו: סלולרי: 054-4403975 נייח :506 508 099

תיקון מקבוק פרו - טכנאי מקבוק פרו

ראשי / תיקון מקינטוש

Flickr

Twitter

תיקון כל סוגי מקבוק פרו

בעולם ידוע שמחשבי מקינטוש הם החזקים והעמידים כאשר דגם ה – MacBook pro נחשב למוביל בסדרה המוצלחת של אפל, למרות חשיבתה היצירתית של חברת אפל על מוצר כמעט מושלם אין דרך לברוח מנזקי הבלאי הנגרמים כתוצאה של עיפות חומר, אחת לתקופה אנו נזקקים לשירותיו של טכנאי מקינטוש מוסמך למטרת פרמוט של המחשב או החלפת חלק חומרה. תיקון MacBook pro צריך במעבדה מוסמכת ובעלת ניסיון בתיקון מחשבי מקינטוש. תיקון מחשב MacBook pro אינו תהליך פשוט עקב הטכנולוגיות החדשנית והעדינה דגם המקבוק פרו בגרסת רטינה (טכנולוגיית מסך) הוא אחד הלפטופים הטובים בשוק, אם לא הטוב שבהם, שמשאיר את יצרניות הפי.סי הרבה מאחור.

הסבר קצר

חברת אפל לא אוהבת שכל טכנאי מחשבים יפתח את המחשב עליו להיות מנוסה מאוד בכך שלא יפגע בחלקים אחרים כתוצאה מחוסר ידע בניידי מקבוק פרו תיקון MacBook pro הינו למקצוענים בלבד בתחום המק, נייד שמחירו 10000 ש”ח אינו יכל לקבל תיקון ראוי בכל מעבדת מחשבים, iService - בעלת מעבדה מקצועית לתיקון מקינטוש וחנות לחלקי מק

מסך

טכנולוגיית רטינה, הקיימת בדגמי האייפד והאייפון מהדורות האחרונים, היא פשוט תענוג לעיניים. הצבעים נראים רוויים והכל נראה חד. כשבוחנים את האיכות ביחס למחשב ישן או פיסי או אפילו לאייפד ללא רטינה, הכול נראה חיוור ולא מספיק בפוקוס. המסך המגיע בדגם זה הינו בגודל 13 אינץ', והוא נוח מאוד לעבודה, כאשר גם המסגרת לא עבה במיוחד.

סוללה

תוכלו לעבוד עם הלפטופ הזה כ-7 שעות עם חיבור לאינטרנט אלחוטי. שאפו.

 חומרה

מעבד i5 של אינטל במהירות 2.6 ג'יגה הרץ עם זיכרון 8 ג'יגה וכונן קשיח בנפח 512 ג'יגה בטכנולוגיית SSD המהירה. לא נתקלנו באף בעיית תגובה במהירות. מצלמת וידיאו HD, בלוטות' 4.0, קורא כרטיסי זיכרון, 2 כניסות USB ויציאת HDMI בודדת. המשקל עומד על 1.57 ק"ג, לא כבד עבור לפטופ 13 אינץ

 מערכת הפעלה

אחד החסמים במעבר לשימוש ב Macbook של אפל היא מערכת ההפעלה, רובנו רגילים להשתמש בחלונות. אלא שלא צריך לחשוש ממערכת ההפעלה של אפל, ראשית, כל מי שהשתמש באייפד או אייפון, לא יקבל הלם מוחלט משימוש בה. אפל השיקה לאחרונה את מעבד התמלילים המוצלח מאוד שלה Pages עם תמיכה מלאה בעברית, הניתן להורדה בחינם בקניית מקבוק, כולל תוכנות נפרדות לטבלאות ומצגות (עדיין דורשים שיפור בעברית). השימוש העיקרי במחשב הוא ממילא בדפדפן, ניתן לעבוד עם ספארי של אפל או כרום של גוגל. תוספות חביבות הן החיבור הטבעי למוצרים הניידים של אפל עבור לוח שנה, פתקים,הגיבוי בענן iCloud, השירים שנרכשו מ- iTunes או יישום שיחות וידאו ב- Face Time. נראה שלמשתמש הפשוט יהיה יותר קל להתרגל ל - OS X מאשר windows 8.

בשורה התחתונה, המקבוק פרו 13 אינץ' הוא כנראה לפטופ מושלם, המסך רטינה מספק איכות מצוינת, המארז של המחשב מקסים וגם לא כבד יותר מדי, והכל עובד בצורה חלקה. הלוואי שהיינו כבר מוצאים מחשב פי.סי עם חלונות שנותן אותה רמת ביצועים. בכל אופן, המחיר מרתיע. הלפטופים של אפל לא זולים בכלל, אפילו יקרים להחריד. מחירו של מקבוק פרו 13 אינץ' נע בין 6,650 שקל ל-9,200 שקל.

ולכן אם יש לכם מחשב מסוג מקבוק פרו,או מחשב MAC מכל סוג של MAC חשוב ורצוי שיהיה מתוחזק ובמידת הצורך יתוקן ע"י טכנאי מקינטוש המתמחה במחשבי מקינטוש. מחשבי הMAC של אפל הינם מחשבים סופר איכותים, כאשר הם מתקלקלים לא כל אחד יודע לתקן אותם, מחשבי MAC מגיעים עם מערכת הפעלה יחודית של חברת אפל, יש כמה סוגים של מערכות הפעלה אנחנו ניתן פה את הסדר הרץ של מערכות ההפעלה:

• סיוע מיידי מרחוק בתחנות עבודה ושרתים
• OS X v10.0 Cheetah
• OS X v10.1 Puma
• OS X v10.2 Jaguar
• OS X v10.3 Panther
• OS X v10.4 Tiger
• OS X v10.5 Leopard
• OS X v10.6 Snow Leopard
• OS X v10.7 Lion
• OS X v10.8 Mountain Lion
• OS X v10.9 Mavericks
• OS X v10.10 Yosemite

תקלות נפוצות:

טכנאי המומחה בתיקוני מחשב מקינטוש מכיר את מערכת ההפעלה ומכיר את המחשב ואת התקלות הנפוצות שלו. תקלות נפוצות במחשב המקבוק פרו הם הסוללה כאשר המחשב נותן הודעת שגיאה לגבי הסוללה,החלפת סוללה במחשב מקבוק פרו יכולה להיות דבר לא זול וכמובן שאצל היצרן המחיר הינו מופקע ולאו דווקא משקף את המחיר האמיתי. לכן, רצוי לעשות בדק שוק בין טכנאי מקינטוש ולקבל כלים שיכולים לעזור לך להבין האם הטכנאי שאליו פנית הינו שוחה בידע ובתקלות של דגמי Mac השונים.

צוות המעבדה וטכנאי המקינטוש שלנו עומדים לרשותכם.