מעבדת מקינטוש מעל 10 שנות נסיות
הטלפון שלנו: סלולרי: 054-4403975 נייח :506 508 099

מי אנחנו

ראשי / מי אנחנו

משימה וחזון

מה שאנחנו בטח לא זה טכנאי מחשבים יבשים שיתעלמו מהעובדה שהמחשב שלך הוא חלק ממך, אנחנו לא רק מתקנים מחשבים אנחנו מטפלים במחשבים של אנשים ואנחנו מבינים את כל האחריות הכלולה בזה. אנחנו כאן בשבילכם ולא רק כי אנחנו יודעים, אלא כי אנחנו רוצים.

אנחנו רוצים שאתם תהנו מהמחשב שלכם ומהשירות שלנו, אנחנו רוצים שתרגישו שאנחנו עומדים מאחורי מסך המחשב שלכם לכל בעיה או צורך שיצוצו ושנטפל בהם במהירות המתבקשת לנושא כה רגיש.

למען מטרה זו, איגדתי במעבדה שלנו את מיטב מוחות המיחשוב בכלל והמק בפרט תחתיי, יאיר, טכנאי מקינטוש עם יותר מעשר שנים של ניסיון עם מחשבים ושורה ארוכה של לקוחות מרוצים שבקרוב תוכלו גם להימנות מביניהם.

פתחתי את המעבדה הזאת עם כמה אמונות פשוטות אך קריטיות, לדעתי לתת שירות הוגן, קשוב, רלוונטי ומהיר ללקוחות שלנו. לא משנה אם זה לפתור בעיה עם הלקוח טלפונית או לשלוח שליח שיאסוף ויחזיר את המחשב, אני לא מוכן שאדם יהיה ללא המחשב שלו אפילו לדקה אחת יותר ממה שהוא חייב והכל כמובן תוך שקיפות מלאה. למחשב שלכם מגיע את הטיפול הטוב ביותר ולכם את השירות הטוב ביותר.

אנחנו iService ויש כאן עוד הרבה יותר. מחכים כאן כדי לעזור לכם בכל בעיה כדי שאתם תרגישו בטוחים בסביבה הממוחשבת שלכם ומוכנים לכל תקלה שלא תצוץ. מאחורינו שנים של ניסיון ומוניטין ומול עינינו יהיו תמיד הלקוחות שלנו, ואנחנו לא נתפשר על פחות מלקוח מרוצה. צוות iService, בשבילכם.

 

אז מי אנחנו באמת ?

השותפחם שלנו

Partner 1

קבוצת One1

מכירות מוצרי אפל בישראל
Partner 2

CMS

רשיונות Adobe & Microsoft
Partner 3

OWC

חומרה למחשבי מקינטוש
Partner 4

זרם ישר

תקשורת מחשבים